Çiçek'e Mahalle Sakinlerinden Tam Destek!

Çiçek'e Mahalle Sakinlerinden Tam Destek!

‘Ayazma için yenilik vakti’ sloganıyla yola çıkan Ayazma Mahallesi Muhtar Adayı Fırat Çiçek, 31 Mart Yerel Seçimleri'ne sayılı günler kala mahalle sakinlerini ve esnaflarını ziyaret ederek destek istemeye devam ediyor 31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre Ayazma Mahalle Muhtar Adayı Fırat Çiçek, mahalle halkını kapı kapı gezerek ziyarette bulunmaya devam ediyor.

Sıfır Atık Projesi'ne destek olmak amacıyla mahallelilere bez çanta dağıtan Çiçek, ayrıca çaldığı her kapıda Türk kültürünün vazgeçilmezi olan Türk Kahvesi hediye etti. Yeni projeler için gece gündüz çalıştığını söyleyen Çiçek, genç, yaşlı, kadın, erkek, çocuk ve büyük ayıt etmeksizin herkesin derdini dinleyerek, hep beraber Ayazma Mahallesi için çalışacağının sözünü verdi.
 

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Ayazma Mahallesi muhtarlığına talip olduğunu ifade eden Çiçek, "Gençlerin önünün açılması için bu yola çıktık. Mahallemizin sorunlarını biliyoruz. Sorunlarımızın takipçisi olacağız. Mahallemize yeni projelerin kazandırılması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

“SORUNLARI EKİP OLARAK BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”

Adaylığını açıklamasının ardından ara vermeden çalışmalarına devam eden Çiçek, “Mahalle sakinlerimiz ile sık sık bir araya gelerek sohbet ettik. 31 Mart’ta yapılacak seçimde bize yetki verilirse, bu sorunların çözümü için resmi kurumlarla işbirliği yapacağız. Halkımızın hak ettiği hizmetleri alması için mücadele edeceğimin sözünü veriyorum. Bu kutlu görevde, halkın sorunlarını kendi sorunumuz gibi çözmek için aza arkadaşlarımla birlikte fikir alışverişinde bulunacağız. Yani sorunları ekip olarak birlikte çözeceğiz. Ayazma Mahallesi halkı adına yeni hizmetlere imza atmak için herkesin desteğini bekliyoruz” diye konuştu.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN TAM DESTEK

Genç muhtar adayı Çiçek’e destek verdiklerini söyleyen mahalle sakinleri, “Fırat mahallemizde büyüdü. Sorunlarımızı biliyor. Mahallemize genç dinamik, iş bitirici bizden biri lazım. Mahallemizin temizliği güzelliği ve her sorunları ile ilgileneceğine inanıyoruz. Fırat Çiçek’in sonsuz destekçisiyiz. Ayazma Mahallesi’nde oturan sakinler olarak biz de varız biz de yanınızdayız” şeklinde konuştular.

Benzer Haberler